Nahoru

Rychlé vyhledávání

O nás

Autocentrum H2CAR vzniklo na základě několikaletých zkušeností s prodejem a nákupem ojetých automobilů, naše prodejní plocha se nachází v obci Horoměřice ulice Suchdolská Praha-Západ, přímo u hlavní silnice .

Na trhu s ojetými automobily působíme již řadu let. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem k zákazníkům nás řadí mezi autocentra v České Republice, ke kterým se zákazníci vrací vždy spokojeni.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Na prodejní ploše autocentra naleznete výběr automobilů všech kategorií převážně osobních, ale i terénních a dodávkových. Dále nabízíme prověřené kvalitní vozy prémiových značek s jasným původem. Jsme připraveni pro Vás zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Dále pak zajišťujeme financování vozidel úvěrem a leasingem od různých společností. Vždy Vám nabídneme tu nejvýhodnější nabídku na trhu. Samozřejmostí je sjednání kompletního pojištěni na Vámi vybrané vozidlo.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků se snažíme naše služby neustále zlepšovat a zkvalitňovat. Snažíme se všem našim novým i stávajícím zákazníkům dokázat, že jejich volba při výběru Autocentrum H2CAR byla ta správná.

Nabízíme profesionální a rychlé služby, se kterými Vám pomůže náš vyškolený kolektiv prodejců.

Těšíme se na Vaši návštěvu!